Bangladeshkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Birganj, Birganj, Dinajpur, Rangpur: 5220

5220

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Birganj, Birganj, Dinajpur, Rangpur
Qytet :Birganj
Rajon 3 :Birganj
Rajon 2 :Dinajpur
Rajon 1 :Rangpur
Vend :Bangladesh(BD)
Kodi Postar :5220

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :BD-14
gjerësi :25.85660
gjatësi :88.65271
Zona Koha :Asia/Dhaka
Koha Koordinuar Universal :UTC+6
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Birganj, Birganj, Dinajpur, Rangpur është e vendosur në Bangladesh.Kodi i saj është zip 5220.

Të tjerët u kërkohet në
Birganj, Birganj, Dinajpur, Rangpur,5220 ©2014 kodin postar Query